Норріс здобув першу перемогу в кар'єрі: результати Гран-прі Маямі

— 6 травня, 00:36

Пілот Макларен Ландо Норріс здобув перемогу в межах шостого етапу Формули-1 сезону-2024 — Гран-прі Маямі. Британський гонщик уперше в кар'єрі виграв гонку Ф-1, завершивши рекордну серію для пілотів, що здобули найбільше подіумів без перемог — 14. Для Норріса цей етап став 110-м у кар'єрі.

Другим на американському етапі фінішував лідер чемпіонату Макс Ферстаппен, який представляє Ред Булл. Трійку замкнув гонщик Феррарі Шарль Леклер. Зауважимо, що Ферстаппен виграв спринт під час етапу в Маямі.

Найшвидше коло поставив напарник Норріса по Макларен Оскар Піастрі, який після зіткнення з Карлосом Сайнсом був змушений їхати на піт-стоп та міняти переднє антикрило та гуму. Через те, що австралієць фінішував 13-м додатковий бал за найшвидше коло не отримав ніхто.

Хронологія подій на Гран-прі Маямі-2024

Ландо Норріс здобуває першу перемогу в кар'єрі!

Сайнс та Піастрі зіткнулися і австралійцю довелося їхати на піт-стоп.

Норріс продовжує нарощувати перевагу над Ферстаппеном і наближається до першої в кар'єрі перемоги в Ф-1.

Оскар Піастрі виштовхав Карлоса Сайнса, однак стюарди визначили, що австралієць був попереду в повороті. Штрафу не буде.

Після рестарту британський пілот стримав Ферстаппена і продовжує лідирувати.

Ландо Норріс на Макларені вдало скористувався сейфті-каром і вийшов у лідери гонки!

Кевін Магнуссен та Логан Сарджент опинилися в стіні після зіткнення в третьому повороті. Данець отримує 10 секунд штрафу, а на нас очікує машина безпеки!

Макс Ферстаппен помилився в 15 повороті та збив конус чим викликав віртуальну машину безпеки.

Оскар Піастрі добре стартував і відразу 4 позиції відіграв, вийшовши на друге місце.

Результати Гран-прі Маямі

1. Ландо Норріс (Макларен) 57 кіл
  2. Макс Ферстаппен (Ред Булл) +7,612
  3. Шарль Леклер (Феррарі) +9,920
  4. Серхіо Перес (Ред Булл) +14,650
  5. Карлос Сайнс (Феррарі) +11,407 (+5 секунд штрафу)
  18. Александр Албон (Вільямс) +1:16,091
  19. Кевін Магнуссен (Хаас) +1:04,683 (+20 секунд штрафу)