Прем'єр-ліга. 3-й тур. Динамо - Карпати 5:0. Лос Карпатос в прольотас

29.07.2017 21:18 - Сhampion.com.ua 6829 переглядів
Світлина ФК Динамо
Динамо громить Карпати і змусить задуматися Димінського про доцільність іспанського десанту у Львові.

Оновлені Карпати на чолі з іспанцем Серіхо Наварро продовжують показувати посередній футбол і негативний результат. У 3 турі Прем`є-Ліги Карпати були в Києві розгромлені Динамо з рахунком 5:0. Хет-трик в цій грі оформив Циганков.

Лос Карпатос, які в літнє міжсезоння були найактивнішими на трансфернорму ринку в Україні і підписали з півадесятка новачків, серед яких іспанці, й уругваєць і навіть італієць. Наварро був покликаний змінити стратегію в грі команди, але виходить поки в гостей з Іспанії не дуже. Карпати схожі на минулорічну беззубу команду, яка знову програла у футбол.

Динамо не відчуло особливого опору від гостей і грало в комфортний для себе у футбол, не помічаючи гравців у біло-зелених футболках. Вже на 8-й хвилині гри після фірмового пасу від Ярмоленка Бульський ударом в один дотик відправив круглого у кут воріт - 1:0. До цього 100% момент запоров Мбокані, але тоді класний сейв видав Мисак.

Світлина - офіційний сайт Динамо

Забивши гол Динамо почали грати по рахунку і збавило оберти. Карпати отримали шанс на контратаку, але гостроти біля воріт Рудька помітно не було. На старті другого тайму у гостей був шанс зрівняти рахунок, але Гуцуляк з вигідної позиції не влучив по м`ячу і завадив пробити Рибасу. Відповідь Динамо вже була гольовою. На 55-й хвилині після прострілу від Кадара Циганков влучно пробив з метрів 16-ти і вже 2:0.

Через три хвилини знову швидка атака Динамо і пас Буяльського на Мбокані, котрий вже у карному майданчику і легко забиває третій гол. Захист Карпат в цій грі забув, що робив на полі.

На 64-й та 83-й хвилині Циганков забив ще два голи, які були схожі один одного. Двічі після ударів та рикошетів він добивав м`яча у поорожні ворота при повній бездіяльності захисту Карпат.

В останні хвилин 15-ть обидві команди зіграли у відкритий футбол. Карпати мали ще два моменти біля воріт Динамо. Спочатку удар Рибаса відбив Рудько, а після  пострілу від Гуцуляка під м`яча підставився Віда.

Окрім самих голів варто відзначити дебют в Динамо новачка Кендзьора на правому фланзі захисту та повернення в гру Олега Гусєва. Обидва була активні на полі і їх матчі ще попереду.

16:47 - Футбол. Екс-тренер Динамо впевнений, що кияни можуть пройти АЕК 131 перегляд 0

16:35 - Ковзанярський спорт. Сюзанне Схултінг з Нідерландів – переможниця ОІ-2018 на 1000 м у шорт-треку 12 переглядів 0

16:16 - Футбол. Український хавбек працевлаштувався в Росії 265 переглядів 0

15:57 - Футбол. Верес знайшов двох нових спонсорів 493 перегляди 0

15:39 - Олімпіада. Угорщина з олімпійським рекордом виграла золото чоловічої естафети в шорт-треку 81 перегляд 0

15:16 - Біатлон. Валя Семеренко: У нас не команда, а просто "ж…" 709 переглядів 0

14:57 - Теніс. Світоліна пробилася до півфіналу турніру в Дубаї 402 перегляди 0

14:41 - Біатлон. Збірна України не потрапила в топ-10 жіночої естафети в Пхенчхані 457 переглядів 1

14:29 - Ковзанярський спорт. У шорт-треку на дистанції 500 м золото ОІ-2018 з новим рекордом виграв китаєць 89 переглядів 0

14:20 - Футбол. Карпати хочуть отримати за свого нападника 250 тис євро 519 переглядів 0

13:28 - Футбол. Український хавбек працевлаштувався в Білорусі 141 перегляд 0

13:08 - Футбол. Мессі дотепно потролив Фабрегаса. ВІДЕО 488 переглядів 0

12:52 - Біатлон. Де дивитися жіночу естафету у Пхенчхані 966 переглядів 0

12:37 - Футбол. Барселона планує заробляти мільярд євро за сезон 226 переглядів 0

12:17 - Футбол. Півзахисник Шахтаря Фред серед претендентів на звання найкращого гравця тижня в ЛЧ 289 переглядів 0