Атлетіко в додатковий час переміг Реал та завоював Суперкубок Європи

16.08.2018 00:37 6079 0

Суперкубок УЄФА – це завжди драма та  видовище В черговому такому матчі зійшлися мадридські гранди, найкращі команди останніх Ліги чемпіонів та Ліги Європи Реал і Атлетико відповідно.

Вже на 1-й хвилині Дієго Коста вивів Атлетико вперед. Та Реал зусиллями Каріма Бензема вже в першому таймі зрівняв рахунок.

В 2-му таймі першими забили "вершкові". Пенальті, який був призначений за гру рукою Хуанфранном, реалізував Рамос.

Та Дієго Коста не хотів програвати. На 79-й хвилині Анхель Корреа віддав передачу впоперек штрафного майданчика і Дієго Коста мав лише не схибити, пробиваючи по порожніх воротах. 2:2

В основний час так переможця і не виявили.

А от в додатковий "матрацники" знищили Реал. Спочатку Сауль забив гол-красень, а на 104 Коке підсумував побиття королівського клубу в екстра-таймах цієї гри.

Суперкубок УЄФА

Реал – Атлетіко – 2:4(1:1)

Голи: 0:1 - 1 Коста,1:1- 27 Бензема, 2:1 - 63 Рамос, 2:2 - 79 Коста, 2:3 - 98 Сауль, 2:4 - 104 Коке

Нагадаємо, Андрій Лунін залишився в запасі на матч Суперкубку.