Шахтар здобув легку перемогу над Карпатами у 13 турі УПЛ

Віктор Слюсаренко — 2 листопада 2019, 15:53

У матчі 13 туру УПЛ львівські Карпати приймали донецький Шахтар.

Гірники у цьому матчі грали експериментальним складом. По при гості святкували перемогу, якій допомогла і груба помилка голкіпера Карпат Підківки, який вибиваючи м’яч від воріт виконав передачу на Борячука, котрий відкрив рахунок.

На початку другого тайму матчу гостей чекала неприємність - отримав травму півзахисник гірників Соломон. А на 58-ій хвилині матчу знову припустився помилки голкіпер господарів і Коваленко подвоїв рахунок. Досить швидко Тете довів рахунок до 3:0.

Чемпіонат України - УПЛ
13 тур, 2 листопада

Карпати - Шахтар 0:3 (0:1)

Голи: 0:1 - 10 Борячук, 0:2 - 58 Коваленко, 0:3 - 65 Тете

Карпати: Роман Підківка, Дмитро Кльоц (Фране Войковіц 68), Крістіан Понде (Олександру Бойчук 68), Франциско Ді Франко, Владислав Дубінчак, Єгор Назарина, Тім Халл, Олег Веремієнко (Ярослав Деда 46), Марвін Мартінс, Сергій Вакуленко, Жоао Діого

Шахтар: Олексій Шевченко, Давид Хочолава, Тарас Степаненко (Віктор Коваленко 56), Маркос Антоніо, Дентіньо, Тете, Манор Соломон (Сергій Болбат 53), Андрій Борячук (Данило Сікан 68), Маркіньос Сіпріано, Валерій Бондар, Додо

Попередження: Крістіан Понде 51

Раніше, Тарас Степаненко не задоволений суддівством Віктора Копієвського у матчі 1/8 фіналу Кубка України проти київського Динамо (1:2).