Аргентина без Мессі обіграла Італію, Бразилія громить Росію. Інші товариські матчі

23.03.2018 23:54 6218 0
 Збірна Аргентини здолала Італію/AFA Facebook

23 березня відбулася велика кількість міжнародних товариських матчів.

Так, збірна Аргентини без Ліонеля Мессі обіграла на виїзді Італію 2:0, а Німеччина розписала мирову із Іспанією - 1:1.

Також цікаво проходила зустріч між Португалією та Єгиптом. Мохамед Салах відкрив рахунок у середині другого тайму, але Криштіану Роналду врятував свою команду двічі забивши у доданий арбітром час - 2:1.

Збірна Японії перед матчем із Україною 27 березня у бельгійському Льєжі зіграла внічию 1:1 із Малі.

Гра відбулася у тому ж місті, де японці за чотири дні зустрінуться із українцями.

Обидва голи були забиті наприкінці таймів - спочатку з пенальті відзначився нападник Брюгге Абдулай Діабі, а на 90-й хвилині рахунок зрівняв Сьоя Накадзіма.

Ще один майбутній суперник збірної України - Чехія - поступилася Уругваю 0:2. Нагадаємо, що чехи будуть грати проти українців у Лізі націй УЄФА

Товариські матчі

23 березня

Малі - Японія - 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 - 44, пенальті Діабі, 1:1 - 90 Накадзіма.

Росія - Бразилія - 0:3 (0:0)

Голи: 0:1 - 53 Міранда, 0:2 - 61, пенальті Коутінью, 0:3 - 66 Паулінью.

Норвегія - Австралія - 4:1 (1:1)

Голи: 0:1 - 19 Ірвайн, 1:1 - 36 Камара, 2:1 - 48 Регініуссен, 3:1 - 57 Камара, 4:1 - 90+1 Камара.

Угорщина - Казахстан - 2:3 (1:3)

Голи: 0:1 - 6 Муртазаєв, 0:2 - 10 Зайнутдінов, 1:2 - 21 Салай, 1:3 - 39 Сейдахмет, 2:3 - 68 Немец.

Сербія - Марокко - 1:2 (1:2)

Голи: 0:1 - 29 Хакім Зієх, 1:1 - 37 Тадич, 1:2 - 40 Бутаїб.

Австрія - Словенія - 3:0 (2:0)

Голи: 1:0 - 15 Алаба, 2:0 - 36 Арнаутович, 3:0 - 51 Арнаутович.

Німеччина - Іспанія - 1:1 (1:1)

Голи: 0:1 - 6 Родриго, 1:1 - 35 Мюллер.

Італія - Аргентина - 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 - 75 Банега, 0:2 - 85 Лансіні.

Нідерланди - Англія - 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 - 59 Лінгард.

Польща - Нігерія - 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 - 61, пенальті Мозес.

Португалія - Єгипет - 2:1 (0:0)

Голи: 0:1 - 56 Салах, 1:1 - 90+2 Роналду, 2:1 - 90+4 Роналду.

Шотландія - Коста-Ріка - 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 - 14 Урена.

Франція - Колумбія - 2:3 (2:1)

Голи: 1:0 - 11 Жиру, 2:0 - 26 Лемар, 2:1 - 28 Муріел, 2:2 - 62 Фалькао, 2:3 - 85, пенальті Куінтеро.

Нагадаємо, напередодні ще один суперник України по Лізі націй УЄФА провів товариський матч.

Як відомо, 23 березня о 21:00 збірна України зустрінеться у товариському матчі із Саудівською Аравією.